Одеська клініка Test&Treat пропонує послуги у сфері ВІЛ для всіх

Зв’яжіться з нами по Вайберу

* Без розкриття особистої інформації

Шановні пацієнти клініки «TEST&TRЕАT Одеса»!

Наша клініка зараз працює в режимі забезпечення вас препаратами. Проблем із наявністю ліків немає.

Якщо ви маєте запас ліків орієнтовно на 14 днів – зверніться безпосередньо до клініки за вказаними нижче телефонами. Отримати препарати можна або особисто, або це може зробити довірена вами особа.

Якщо ви житель області іне маєте змоги дістатися міста – колектив робитиме все можливе аби доставити ліки у ваш населений пункт через довірених осіб.

Звертаємо увагу на графік роботи нашої клініки зараз: понеділок з 9:00 до 14:00(стосовно наступних днів - інформація буде на сайті, посилання нижче).

Номери телефонів: Номери телефонів: (050) 438-90-07, (048) 706-71-71

Адреса: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 44.

Слідкуйте за офіційним сайтом компанії AHF за посиланням: freehivtest.org.ua/uk/test-treat-clinic-ahf-ukraine-uk/

Там сповіщатимемо вас про будь-які зміни у роботі.

Зберігайте спокій та бережіть себе!

Важлива інформація як отримати антиретровірусну терапію (АРТ), якщо ви вимушено виїхали до Республіки Польща та Республіки Молдова!

Список лікарень, в яких можна отримати терапію за посиланням: https://bit.ly/36BdRc0

Телефони: 226-928-226 (працює: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 21:00); 800-888-448 (безкоштовно);

гаряча лінія: +48 47 721-75-75.
Додаткова інформація: www.ua.gov.pl

Якщо вам потрібна інформація про детальні правила перетину кордону із Республікою Польща, звертайтеся до прикордонної служби: +48 82 568 51 19.

Національна платформа організацій з протидії туберкульозу Республіки Молдова інформує людей, які перетинають у терміновому порядку кордон між Україною та Молдовою, які потребують підтримки в галузі громадського здоров'я (туберкульоз, ВІЛ, гепатити, діабет тощо).

Якщо ви маєте вищезазначені хвороби та виїжджаєте до Молдови, можете звернутися для отримання подальшої допомоги та лікування. https://smit.md/

+373 793 35 143 Павел Рукшиняну

+373 793 35 142 Оксана Рукшиняну

Ласкаво просимо до клініки Test & Treat AHF Ukraine в Одесі!

Ми знаходимося в місті Одеса та надаємо послуги, пов’язані з ВІЛ, безкоштовно та конфіденційно. Ви можете відвідати нас, щоби зробити безкоштовній експрес-тест на ВІЛ, отримувати лікування ВІЛ, безкоштовно отримати презервативи (чоловічі). Також ви можете проконсультуватися з питань профілактики та лікування ВІЛ. Зателефонуйте нам, щоби записатися на прийом та більш детально дізнатися про наші послуги.

Натисніть тут щоби перейти на сайт клініки Test & Treat AHF Ukraine.

Розклад роботи

ПН-ПТ 9:00 — 14:00
СБ 9:00 — 14:00

Адреса

м.Одеса, вул. Велика Арнаутська, 44

Клініка «Test & Treat» була відкрита в Одесі в грудні 2017 року за кошти Фундації АнтиСНІД-США в Україні. Клініку відкрито за співпраці з Одеським обласним центром соціально-значущих хвороб в рамках меморандумів про наміри між Фундацією АнтиСНІД-США в Україні та Міністерством охорони здоров’я, а також між Фундацією та Департаментом охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації.

Про клініку для пацієнтів

Клініка «Test & Treat» Фундації АнтиСНІД-США в Україні — це недержавний заклад охорони здоров’я, де ви можете безкоштовно пройти тест на ВІЛ та одразу почати лікування ВІЛ-інфекції та супутніх захворювань у випадку їх виявлення, отримувати призначені лікарем ліки для профілактики та лікування та комплексну необхідну підтримку.

У клініці безкоштовно надають наступні послуги:

Тестування та профілактика, психосоціальна підтримка, лікування