Одесская клиника Test&Treat - бесплатно услуги в области ВИЧ

Свяжитесь с нами по Вайберу

* Без раскрытия личной информацию

Шановні пацієнти клініки «TEST&TRЕАT Одеса»!

Наша клініка зараз працює в режимі забезпечення вас препаратами. Проблем із наявністю ліків немає.

Якщо ви маєте запас ліків орієнтовно на 14 днів – зверніться безпосередньо до клініки за вказаними нижче телефонами. Отримати препарати можна або особисто, або це може зробити довірена вами особа.

Якщо ви житель області іне маєте змоги дістатися міста – колектив робитиме все можливе аби доставити ліки у ваш населений пункт через довірених осіб.

Звертаємо увагу на графік роботи нашої клініки зараз: понеділок з 9:00 до 14:00(стосовно наступних днів - інформація буде на сайті, посилання нижче).

Номери телефонів: Номери телефонів: (050) 438-90-07, (048) 706-71-71

Адреса: м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 44.

Слідкуйте за офіційним сайтом компанії AHF за посиланням: freehivtest.org.ua/uk/test-treat-clinic-ahf-ukraine-uk/

Там сповіщатимемо вас про будь-які зміни у роботі.

Зберігайте спокій та бережіть себе!

Важлива інформація як отримати антиретровірусну терапію (АРТ), якщо ви вимушено виїхали до Республіки Польща та Республіки Молдова!

Список лікарень, в яких можна отримати терапію за посиланням: https://bit.ly/36BdRc0

Телефони: 226-928-226 (працює: понеділок-п’ятниця з 9:00 до 21:00); 800-888-448 (безкоштовно);

гаряча лінія: +48 47 721-75-75.
Додаткова інформація: www.ua.gov.pl

Якщо вам потрібна інформація про детальні правила перетину кордону із Республікою Польща, звертайтеся до прикордонної служби: +48 82 568 51 19.

Національна платформа організацій з протидії туберкульозу Республіки Молдова інформує людей, які перетинають у терміновому порядку кордон між Україною та Молдовою, які потребують підтримки в галузі громадського здоров'я (туберкульоз, ВІЛ, гепатити, діабет тощо).

Якщо ви маєте вищезазначені хвороби та виїжджаєте до Молдови, можете звернутися для отримання подальшої допомоги та лікування. https://smit.md/

+373 793 35 143 Павел Рукшиняну

+373 793 35 142 Оксана Рукшиняну

Добро пожаловать в клинику Test & Treat AHF Ukraine в Одессе!

Мы находимся в городе Одесса и предоставляем услуги, связанные с ВИЧ, бесплатно и конфиденциально. Вы можете посетить нас, чтобы сдать бесплатный экспресс-тест на ВИЧ, получать лечение ВИЧ, бесплатно получить презервативы (мужские). Также Вы можете проконсультироваться по вопросам профилактики и лечения ВИЧ. Позвоните нам, чтобы записаться на прием и подробнее узнать о наших услугах.

Нажмите сюда, чтобы перейти на сайт Клиники Test & Treat AHF Ukraine

График работы

ПН-ПТ 9:00 - 14:00
СБ 9:00 – 14:00

Адрес

г. Одесса, ул. Большая Арнаутская, 44

Клиника «Test & Treat» открыта в Одессе в декабре 2017 года на средства Фундации АнтиСПИД-США в Украине в сотрудничестве с Одесским областным центром социально-значимых болезней в рамках меморандумов о намерениях между Фундацией АнтиСПИД-США в Украине и Министерством здравоохранения, а также между Фундацией и Департаментом здравоохранения Одесской областной государственной администрации.

О клинике для пациентов

Клиника «Test & Treat» Фундации АнтиСПИД-США в Украине — это учреждение здравоохранения, где Вы можете пройти тест на ВИЧ и, в случае обнаружения инфекции, получить всю необходимую поддержку и быстрее начать лечение ВИЧ-инфекции и сопутствующих заболеваний.

В клинике бесплатно предоставляют следующие услуги:

Тестирование и профилактика, психосоциальная поддержка, лечение


Горячая линия: