AHF Checkpoint Львів | безкоштовний тест на ВІЛ, конфіденційно, результат за 15 хвилин

Зв’яжіться з нами по Вайберу

* Без розкриття особистої інформації

AHF Checkpoint - Київ

Ласкаво просимо до AHF Checkpoint в місті Київ!

Ми пропонуємо конфіденційні ВІЛ-послуги безкоштовно.

У нас Ви можете: здати безкоштовний експрес-тест на ВІЛ, бесплатно получить презервативы (мужские), безкоштовно отримати презервативи (чоловічі), проконсультуватися з питань профілактики і лікування ВІЛ, та безпечної сексуальної поведінки, ризиків інфікування ВІЛ, отримати інформаційні матеріали.

Приглашаем Вас прийти вместе с друзьями и партнерами. Позвоните нам, чтобы записаться на прием.

Розклад роботи

Вівторок-неділя: 10.00 - 20.00

Суббота: 11.00 - 19.00

Неділя, понеділок - вихідні

Адреса

вул. А. Малишко, 1, м. Київ

контакт

Призначити зустріч - телефонуйте/пишіть нам

+38 (050) 700-16-51

Знання – це сила!

Більшість страхів та побоювань щодо ВІЛ пов’язані з дефіцитом знань та достовірної інформації з профілактики та лікування. Консультант надасть необхідну інформацію, що таке ВІЛ-інфекція, як ВІЛ передається, а як ні. Розкаже про головні засоби та методи профілактики, розвіє міфи та допоможе справитися з необґрунтованими страхами. Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, які у Вас виникнуть, навіть на самі інтимніші та потаємні.


Що ми пропонуємо

· Тестування на ВІЛ швидкими тестами
· Консультування з питань профілактики та
· лікування ВІЛ
· Безкоштовні презервативи
· Консультації з безпечної сексуальної поведінки
Усі послуги є безкоштовними та конфіденційними

Додаткові послуги

Індивідуальні консультації з питань хімічної залежності Для людей з ВІЛ – СтАРТ Клуб.

Наші консультанти

Індивідуальні консультації з питань хімічної залежності

Щочетверга з 11.00 до 16.00 Ви маєте можливість отримати консультації з питань подолання залежності від наркотичних речовин. Консультації проводяться індивідуально або у групах не більше 3 осіб. Під час консультацій будуть надані відповіді на питання щодо груп взаємодопомоги Анонімних Наркоманів (АН), Анонимних Алкоголіків (АА), 12-крокової моделі, замісної підтримувальної терапії, реабілітації, зниження ризиків інфікування ВІЛ та вірусними гепатитами під час вживання наркотичних речовин в ін’єкційний спосіб, інші питання.

Для участі у такій консультації необхідно записатися за телефоном:

+38 (050) 700-16-51
Для участі у такій консультації необхідно записатися за телефоном.

Для людей з ВІЛ – СтАРТ Клуб

СтАРТ клуб – це комфортний формат для спілкування людей, які живуть з ВІЛ. На різних етапах життя з ВІЛ людям може бути життєво важливим спілкування з рівними. Це може бути обговорення тем прийняття себе та свого життя з ВІЛ, реакції на отримання позитивного результату тесту на ВІЛ, прийняття рішення про початок прийому антиретровірусних препаратів (АРТ), розкриття статусу, сексуального життя з ВІЛ та ін. Участь у зустрічах клубу є добровільною, безкоштовною та конфіденційною. Ми збираємося у неробочий час у безпечному просторі. Ми не розголошуємо інформацію про час та місце зустрічей.

Для нас є важливою Ваша приватність та безпека! Для того, щоби доєднатися до СтАРТ клубу, зателефонуйте на «гарячу лінію» :

+38 (093) 109-29-92
+38 (097) 109-29-92
+38 (099) 109-29-92