Найчастіші питання про тестування на ВІЛ | AHF Україна

Зв’яжіться з нами по Вайберу

* Без розкриття особистої інформації

Поширені запитання щодо тестування на ВІЛ

Маєте запитання щодо того, як працює наш конфіденційний безкоштовний експрес-тест на ВІЛ?

AHF Ukraine supporting HIV testing and prevention with condom promotion

Знання свого ВІЛ-статусу є ключовим фактором піклування про своє здоров’я та, водночас, захисту себе і своїх партнерів від зараження вірусом. Завдяки безкоштовному тестуванню на ВІЛ, яке надається у AHF Checkpoint та в мобільному пункті тестування в м. Києві; а також в інших Пунктах тестування на ВІЛ партнерських організацій AHF в багатьох містах по всій території України, пройти тестування можна легко, зручно, швидко, конфіденційно і безкоштовно.

Перейдіть на сторінку Пункти тестування, щоб дізнатись про можливість пройти тестування недалеко від Вашого місцезнаходження. Натисніть на перемикачі нижче, щоб отримати відповіді на найбільш поширені запитання:

Знання свого ВІЛ-статусу – найкращий спосіб зберегти своє здоров’я та здоров’я вашого партнера. Якщо у Вас ВІЛ-позитивний статус, то ранній початок лікування дає високі шанси прожити довге та здорове життя. Багато ВІЛ-позитивних людей не знають свого статусу і можуть інфікувати інших, не усвідомлюючи цього. Якщо Ви сексуально активна людина, Вам варто пройти тестування.

Тестування в наших пунктах безкоштовне, відбувається швидко, просто і у дружній атмосфері.

Проходження тестування на ВІЛ є безкоштовним в усіх наших пунктах, а також у пунктах партнерських організацій.

Фактичний час проведення тестування становить 15 хвилин, для швидких тестів, які використовуються в наших пунктах, необхідна лише невеличка крапля крові.

Застосовується алгоритм тестування з використанням первинного тесту та, у випадку отримання позитивного результату, одразу проводитьсь підтверджуюче дослідження також з використанням швидкого тесту. Якщо Ви проходитимете тестування в одному з наших пунктів (Київ, Львів, Одеса) ми гарантуємо, що тестування буде проведено швидко та якісно.

Ви отримаєте свій результат перш, ніж покинете наш заклад.

Тест буде проводити кваліфікований та сертифікований консультант з тестування на ВІЛ.

Ми збираємо лише мінімальну кількість інформації, яка необхідна для оцінки Ваших індивідуальних потреб та допоможе нам надати Вам послуги на якісному рівні. Ми намагаємось, щоб процес залишався простим.

Якщо ви отримаєте позитивний результат тесту на ВІЛ, наші консультанти ознайомлять Вас з наступними кроками. ВІЛ неможливо повністю вилікувати, але він піддається лікуванню, і це лікування має високу ефективність.

Турбота про людей, які живуть з ВІЛ – це наша місія. У випадку позитивного результату тесту, наш кваліфікований персонал буде підтримувати Вас на етапі підтвердження діагнозу ВІЛ-інфекції та початку необхідного лікування.

Перейдіть за посиланням щоб дізнатися адреси державних закладів охорони здоров`я, artякі надають АРТ.