Для клієнтів Чекпоінту AHF у Львові доступна послуга психологічної допомоги від професійних психологів. Графік надання консультацій: понеділок, середа, п’ятниця з 10 до 12 години. Для запису на консультацію звертайтеся до нас за телефоном 095 903 44 22
Ми пропонуємо конфіденційні ВІЛ-послуги безкоштовно.
У нас Ви можете: здати безкоштовний експрес-тест на ВІЛ, безкоштовно отримати презервативи (чоловічі), отримати відповіді на запитання щодо ризиків інфікування, профілактики ВІЛ інфекції, безпечної сексуальної поведінки, проконсультуватися з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, Отримати психологічну допомогу.
Запрошуємо Вас прийти разом з друзями і партнерами.
Зателефонуйте нам, щоб записатися на прийом.
Понеділок-П’ятниця : 9.30 - 20.00
Субота : 11.00 - 14.00
Неділя - вихідний
м. Львів, вул. Антоновича, 20
Більшість страхів та побоювань щодо ВІЛ пов’язані з дефіцитом знань та достовірної інформації з профілактики та лікування. Консультант надасть необхідну інформацію, що таке ВІЛ-інфекція, як ВІЛ передається, а як ні. Розкаже про головні засоби та методи профілактики, розвіє міфи та допоможе справитися з необґрунтованими страхами. Ви зможете отримати відповіді на всі запитання, які у Вас виникнуть, навіть на самі інтимніші та потаємні.
Консультуємо та надаємо психологічну допомогу щодо сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, а також дискримінації та правопорушень на грунті ненависті. Проводимо зустрічі ЛГБТ спільноти, тренінги.
· Тестування на ВІЛ швидкими тестами · Консультування з питань профілактики та · лікування ВІЛ · Безкоштовні презервативи · Консультації з безпечної сексуальної поведінки Усі послуги є безкоштовними та конфіденційними
Під час візиту Ви маєте змогу безкоштовно отримати чоловічі латексні презервативи. Презерватив – це найдієвіший та ефективний засіб профілактики ВІЛ та інших ЗПСШ(захворювань, що передаються статевим шляхом), якщо використовувати його правильно під час всіх сексуальних контактів.Презерватив є ефективним засобом профілактики при будь-якій формі сексуальних стосунків – оральний, вагінальний або анальний секс. Презерватив класифікований як виріб медичного призначення та проходить відповідний контроль та тестування на якість. Завжди перевіряйте дату виготовлення та термін придатності презервативу та не використовуйте презервативи, термін придатності яких сплив. Правильне використання презервативу включає в себе використання презервативів, які підходять за розміром. Презервативи бувають досить різними, тому, можливо, для того, щоб підібрати такий, що підходить, може знадобитися час та декілька спроб. Декілька базових рекомендацій, як використовувати презервативи правильно: користуйтеся новим презервативом при кожному сексуальному контакті надягайте презерватив одразу, як пеніс досягне ерекції та перед початком сексуального контакту (вагінального, анального або орального) не використовуйте любриканти на олійній основі (вазелін, крем, дитяча олійка та ін.) бо олія може пошкодити латекс та призвести до розриву. Найкраще використовувати любриканти на водній основі. Такі любриканти продаються в аптеках та супермаркетах. чоловік повинен вийти зі свого партнера одразу після еякуляції, міцно тримаючи презерватив, щоб він не сповзав.
Дві третини нових випадків ВІЛ-інфекції в Україні припадають на незахищені сексуальні стосунки. То що ж таке «безпечний секс»? Безпечний секс - це коли Ви займаєтесь сексом з найменшим ризиком інфікування захворюваннями, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ), таких як ВІЛ, герпес, сифіліс та ін. Безпечний секс означає, що вжитівсінеобхідні заходи, які унеможливлять потрапляння сперми (або вагінальних виділень)Вашого партнера всередину піхви, анального проходу, на пеніс або у рот. Це також означає, що необхідно уникати контакту шкірних покривів із статевими органами, оскільки деякі ЗПСШ поширюються дотикомчитертям. «Безпечний секс» також означає, що ви маєте бути обережним, якщо у Вас є порізи, виразки або кровоточать ясна - це може підвищувати ризик поширення захворювання. Безпечний секс - це захищений секс під час кожного сексуального контакту. Це включає: • Оральний секс із презервативом • Вагінальний секс із презервативом • Анальний секс із презервативом Будь-хто може заразитись інфекцією, що викликає захворювання, що передається статевим шляхом (ЗПСШ). Найбільший ризик мають: • люди, у яких більше одного сексуального партнера, • геї, • бісексуальні чоловіки, Ви можете не помітити жодних симптомів та вони можуть відрізнятися залежно від захворювання. Єдиний спосіб точно знати, чи є у вас ЗПСШ, в т.ч. ВІЛ, чи ні - пройти тестування разом з партнером. Це допоможе встановити довірчі стосунки між Вами та Вашими партнерами. Консультант також може провести для Вас короткий майстер-клас з правильного використання презервативу. Ви можете подивитись 2-хв відео «Як правильно використовувати презерватив?» посмотреть видео
Кожного тижня в нас проходять комюніті зустрічі для представників ЛГБТ спільноти, де кожен бажаючий може прийти до нас з 16:00 до 20:00 та в суботу з 11:00 до 17:00. Під час цих зустрічей ми граємо в настільні ігри, влаштовуємо дискусії, воркшопи, театральні перфоменси, музичні вечори, переглядаємо фільми. Також раз на тиждень ми організовуємо тренінги з особистого росту,що проводить дружній до ЛГБТ спільноти психолог. На цих зустрічах кожний учасник може поділитися своєю історією, розібрати її з психологом та поділитися досвідом з іншими.
Тестування на ВІЛ здійснюються кваліфікованимифахівцями, якіпройшлисертифікований навчальний курс, маютьвідповідні знання та навички.
Запис на тестування не потрібний. Ви маєте можливість відвідати Checkpointу зручний для Вас час в межах робочих годин. У святкові дні, будь ласка, попередньо зателефонуйте, щоб дізнатися про можливі зміни графіку роботи.
Швидкий тест на ВІЛ є таким само точним, як і стандартний лабораторний тест, для людей з хронічною або тривалою ВІЛ-інфекцією, але він моду виявитися недостовірним для людей з гострою ВІЛ або тих, що інфікувалися зовсім недавно. Як і будь-який інший тест на виявлення антитіл, швидкий тест може виявитися неефективним для визначення маркерів ВІЛ у т.з. «період серологічного вікна» - період між моментом потрапляння ВІЛ в організм людини та моментом, коли тіло спродукує достатню кількість антитіл для виявлення. Період серологічного вікна може тривати 6-9-12 тижнів. В цей час є ризик отримання «хибно негативного» результату.
The rapid HIV test is quite accurate (similar to the standard blood laboratory test) for persons with chronic, or longstanding, HIV infection, but it is not as accurate for people with new or recent HIV infection. Like any antibody test for HIV, the rapid HIV test is not reliable during the "window period" (lasting several weeks to months) between the time a person is infected and the time the body has made enough antibodies for the test to detect. During this window period (6-9-12 weeks), someone who is infected might test negative for antibodies (a false-negative result).
Тести третього покоління можуть виявити маркери ВІЛ на 9-12 тиждень(період серологічного вікна) від ризикованого контакту.
Результат тестування можна отримати за 15 хвилин.
Послуга з тестування на ВІЛ складається з декількох етапів. Консультант запропонує Вам заповнити анонімну анкету перед початком тестування та надасть коротку інформацію щодо того, як саме проводитиметься тестування та які є основні шляхи інфікування ВІЛ. Надалі, консультант здійснить забір капілярної крові з пальця для проведення тесту. Для забору крові буде використаний одноразовий автоматичний скарифікатор, який дозволяє провести цю процедуру швидко та безболісно. Консультант додасть зразок крові до тесту та запропонує Вам очікувати результат 15 хвилин. Через 15 хвилин консультант оголосить Вам результат та проведе консультування щодо ризиківінфікування ВІЛ та подальших кроків. На будь-якому з етапів Ви можете ставити запитання консультанту.
Ні! Жодного ризику інфікування ВІЛ під час тестування немає. Тестова касета (тест) не містить вірусних часток та не несе в собі загрози. Для забору крові використовується виключно одноразовий та стерильний інструмент.
Ні. Ніякої особливої підготовки не потрібно. Тестування на ВІЛ швидкими тестами може проводитися в будь-який час доби та не залежить від вживання їжі.
Результат тестування може бути негативним, невизначеним або позитивним. Негативний результат означає, що на момент проведення тестування маркери ВІЛ не виявлені. Після отримання такого результату, консультант надасть Вам інформацію щодо профілактики ВІЛ в залежності від Ваших індивідуальних ризиків. Невизначений результат означає, що на момент проведення тестування неможливо достеменно визначити наявність маркерів ВІЛ або їх відсутність. Такий результат є вкрай рідкісним. Консультант запропонує Вам пройти повторне тестування через 14 днів для остаточного визначення результату. Позитивний результат означає, що у зразку крові виявлені маркери ВІЛ-інфекції. Такий результат обов’язково буде перевірений на двох додаткових тест-системах безпосередньо під час Вашого візиту. Консультант докладе максимум зусиль для того, щоби допомогти Вам якомога швидше розпочати лікування. Раннє виявлення ВІЛ та ранній початок лікування є головними для збереження життя та здоров’я не тільки людини, яка живе з ВІЛ, а й її партнера.